Sosyal Medya

  • Sosyal Medya Danışmanlığı
  • Sosyal Medya Yönetimi
  • Sosyal Medya Arayüz Tasarımı
  • İçerik Geliştirme ve Metin Yazarlığı
  • Kampanya Yönetimi
  • Sosyal Medya Takibi
  • Raporlama & Analiz
  • Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Nasıl ki "gerçek" sosyal hayatta daha az faaliyette bulundukça telefonlarınız daha az çalmaya, daha fazla insan sizi unutmaya başlarsa, dijital dünyada da sosyal etkinliklerden uzak durmak markanız için bu denli ciddi bir tehlike oluşturur.

Nüfusunun büyük bir çoğunluğu genç internet kullanıcılarından oluşan bir ülke olarak Sosyal Medya‘ya elbette önem veriyoruz. Ve ­özellikle son dönemde internet kullanıcılarının artan yaş ortalaması Sosyal Medya‘nın daha fazla ciddiye alınması gerektiğini gösteriyor.

Hedef kitlenizin özellikleri doğrultusunda, sosyal medya araçlarının etkin bir halkla ilişkiler ve iletişim aracı olarak kullanılması, markanız / firmanızın tanıtımı için çağımızın en etkili ve güvenli yoludur.

Sosyal Medya, geleneksel reklam mecralarına oranla daha düşük maliyetli olmakla birlikte tek taraflı değil, interaktif bir iletişim aracıdır. Bu sayede geri dönüşüm oranlarını ve müşterilerinizin tepkisini ölçmek çok daha hızlı ve güvenilirdir.

Metaveri, yalnızca Sosyal Medya ve Online Reklam stratejileri üreterek danışmanlık ihtiyaçlarınızı karşılamakla kalmaz, uzman bir ekiple belirlenen tüm sosyal medya kanallarının yönetimini de üstlenir.

Doğru stratejilerin oluşturulması, içerik geliştirme, metin yazarlığı, tasarım, yazılım ve uygulama desteği, firma hesaplarınızın kurulumu, kontrolü ve moderasyonu, gerekli pazar araştırmaları ve uygulama sonrası geri dönüşlerin analiz ve raporlanması gibi uzmanlık isteyen pek çok hizmet için firmanız adına hiç durmadan çalışırız.

Hatta çoğu zaman, maaşlı çalışanlarınızdan daha fazla çalışırız...

 

MERHABA!

OFİS

Kennedy Cad. 148/6
G.O.P, Çankaya, ANKARA
0312 963 33 43
İSTERSENİZ
NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!
© 2007 - 2018 METAVERI.COM Gaziosmanpaşa Mah. John F. Kennedy Cad. 148/6 Çankaya, ANKARA
+90 (312) 963 33 43